Slider

  • RIVIERA ZEN
    www.riviera.com.tr

HAKKIMIZDA


Riviera Zen Otel / Kurumsal / Hakkımızda

2018/19 Kışında tamamen yenilenmiş olan otel 109 oda ile beş katlı binaya yayılmıştır. Resepsiyon, Asansör, Lobi Bar, TV Köşesi, Konferans Salonu, sigara içilmeyen alanlı bir restoran ve Teras, Havuz Bar, Ayrı Çocuk Havuzlu 1 Yüzme Havuzu ile konforlu bir Lobi sunmaktadır.


Riviera Zen Hotel / Kurumsal / MisyonumuzOtelimiz kurulduğu günden bugüne, toplam kalite inancı içinde profosyonel insan kaynağımızı, teknolojiyi bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmak, ülkemizin insanlarına istihdam ve gelir sağlamak, turizmin ve otelcilik sektörünün gelişmesine her zaman katkıda bulunmak, geleneksel Türk misafirperverliğini uluslararası standartlarda ön plana çıkartmak gibi birçok misyonu kendimize görev edinmişizdir.Riviera Zen Hotel / Kurumsal / Vizyonumuz

Türkiye'de ve Uluslararası düzeyde bilinen ve tercih edilen bir otel markası olma tutkusuyla, yüksek kalite standartlarında hizmet ürettiğimiz Riviera Hotel Spa ve Riviera Zen Hotellerimizle hedeflediğimiz pazarda hakkettiğimiz payı alırken; ülkemizin parlayan yıldızı turizm sektörünün daha da iyileştirilmesi amaçlı güdülen yerel ve ulusal tüm politikaların destekçisi olmak.


* Misafirperverlik
* Güleryüz ve samimiyet
* Hizmette mükemmellik
* Yeni fikirleri ve görüşleri hayata geçirmek
* Şeffaf ve güçlü yönetim
* Mutlak misafir memnuniyeti
* Turizm sektöründe yenilikçi ve öncü olmak
* İstikrar, güvenilirlik ve bağlılık
* Misafirlerimizin önceliklerini önemseyen hakim bir anlayış


Riviera Zen Hotel / Kurumsal / Riviera'nın Anlamı

Türk Rivierası, Türkiye'de Akdeniz kıyısındaki iki ayrı coğrafi bölge arasında kalan bir kısmı belirtmek için kullanılan terimdir; Türk Rivierası Doğuda Antalya ilinin Alanya ilçesinden başlayan ve batıda Muğla ilini de içine alan bir bölgedir.

Güneş ve deniz, tarih ve doğa, bin kilometreyi aşkın sahil şeridi boyunca uzanan birçok antik şehir ve doğal plaj, bölgeyi mavi tur için bir çekim merkezi yapar.

Uygun iklimi, ılık denizi, ve pekçok doğal ve tarihi güzelliği, Türkiye'nin bu kesimini popüler bir turizm merkezi haline getirmiştir.

Bölgede uluslararası üne sahip şehirler; Antalya, Alanya, Bodrum ve Marmaris'dir.


Riviera Zen Hotel / Kurumsal / Tarihçe

Mutlak misafir memnuniyeti ve hizmette mükemmellik hedefiyle 1986 yılında turizm sektöründe girişim yapan Riviera Otel & Spa, Türkiye'nin turizm sektörü gelişiminde yeri doldurulamayan Alanya'da Hasan Tahsin ve İbrahim SİPAHİOĞLU kardeşler tarafından kuruldu. Saygın bir aile şirketi olan Riviera, misyonu, vizyonu ve ödün vermediği değerleriyle kendi tarihinin her dönemine başarının imzasını attı. Tedarikçi, çalışanları ve misafirlerinin memnuniyeti sonucunda sahip olduğu iyi konumun ödülünü daima hakketmiştir.

Riviera Zen Hotel, çeyrek asrı aşkın bir süredir konuklarına Türk kültürü, örf ve adetlerine özgü Riviera misafirperverliği servis ediyor.